E-Mail Listesi

Adınız :
Soyadiniz :
E-Mail Adresiniz :
Şirket :
Telefon :
GSM :
Faks :
Adres :
İnternet adresi :
Şirket Faaliyet Alanı :

F. Mehmet Müderrisoğlu

 

 

Eczacı Mehmet Müderrrsoğlu 1948 yılında İstanbul’da doğdu. Babası Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk eczacılık okulu mezunlarından olup, kendisi üç kardeşin en gencidir. İki ağabeyi de eczacı olup, kendisi 1970 yılı Nişantaşı Eczacılık Yüksek Okulu mezunudur. İlk ve orta okulu Şişli Terakki Lisesi, liseyi Ankara TED Koleji’nde okumuştur. İngilizce, Fransızca, Almanca bilmektedir. Evli ve iki çocuğa sahiptir. Kızı doktor psikolog, oğlu ise Marmara Üniversitesi Eczacılık Bölümü mezunudur. Sanayicilik, eczacılık fakültesinde kozmetoloji hocalığı yapmanın yanı sıra 1970’den günümüze ara vermeden Rebul Eczanesi’nde eczacılık yapmaktadır. Diabetes Mellitus, Hiper Tansiyon, Babamın Asrı ve Fakültede Öğrenemediklerim adlı dört basılı, Evde Hasta Bakımı konusunda ise bir adet basıma hazır kitabı bulunmaktadır. 2010 yılında TV8’de her Pazar saat 12.00-13.00 arasında yayınlanan YAŞAM KULÜBÜ adlı sağlık programını sunmuştur. Eczacı Dergisi tarafından Yılın Eczacısı seçilen Müderissoğlu, 2010 yılı Altın Havan ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Yeditepe üniversitesi Eczacılık fakultesinde kozmetoloji öğretim görevliliğinde bulunmuş ve Antiaging konusunda bir patent almıştır.  Halen Yeniyüzyıl üniversitesinde eczane koçluğu dersini vermektedir.

118 yıllık Rebul eczanesinin yönetimini yaparken diğer yandan kozmetikteki deneyimleri ile MFM Cosmeceuticalsmarkasıyla yeni ürün araştırmalarında bulunmaktadır. İlaç kadar etkili kozmetik olan Cosmeceuticals lar geniş bir seri olarak şu anda üç eczanede satılmaktadaır.  Son olarak çok yeni bir teknolojiyle GOLD MAGICserisini üreterek içinde 23,5 ayarlık saf altın içeren güçlü antiaging serisinide piyasaya arz etmiş durumdadır.

 

 

 

Adınız :
Soyadiniz :
E-Mail Adresiniz :
Şirket :
Telefon :
GSM :
Mesajınız :